پشتیبانی و اطلاعات : 09125547549 - همچنین جهت مشاوره و هماهنگی بازدید ، از تلفن یا از تلگرام استفاده نمایید .            مشاوره مستقیم در تلگرامکانال تلگرام

پروژه ها - کلینیک دندانپزشکی قلهک دکتر انصاریان

کلینیک دندانپزشکی قلهک دکتر انصاریان

تعداد بازدید : 892 بازدید

این مطب دندانپزشکی در قلهک تهران واقع شده بود .  یک واحد 85 متری قدیمی و دارای 2 اتاق ، یک پذیرایی و آشپزخانه و سرویس و حمام بود .

بعد از جلسات اولیه قرار شد یک اتاق تخریب و بزرگتر شود . و حمام نیز تخریب و داخل آن یک کمد ویژه لوازم جراحی و دندانپزشکی و شیر آب و فاضلاب قرار گیرد .

سپس طرح سه بعدی به دکتر ارایه گردید بعد از کمی تغییرات طرح تایید شد .

سپس بعد از برآورد هزینه و زمان بخش اجرایی پروژه شروع گردید .

ابتدا دی.ار یک اتاق تخریب و کمی به فضای آن اضافه گردید . سپس دیوار یک حمام کوچک داخل اتاق تخریب و فضایی جهت کمد جراحی اضافه گردید .

در مرحله بعد لوله کشی مخفی در کف انجام گردید . لوله کشی شامل : لوله آب یونیت ، لوله هوای ساکشن رفت و برگشت از یونیت به محل کمپرسور در انباری ، لوله برق یونیت ، لوله فاضلاب ، و دو لوله اضافه جهت موارد ضروری پیش بینی نشده .

و همچنین لوله کشی اسپلیت ها جهت تامین سرما و گرمای مورد نیاز اتاق انتظار مریض و دکتر به صورت مخفی در سقف همچنین لوله درین جهت تخلیه آب کولر اجرا گردید .

سپس برق کشی جهت نورپردازی کابل کشی جهت کمپرسور و یونیت و ساکشن انجام شد . در پروژه ها از لامپهای بسیار کم مصرف حدود 5 وات استفاده می شود ، طوری که هر 200 عدد لامپ پر نور ، مصرفی معادل یک لامپ 1000 وات قدیمی دارد . 

سپس سقف ها  طرح ها دکوراتیو با استفاده از سیستم نوین کناف آلمان انجام گردید . استفاده از کناف بجای گچکاری سنتی مزیتهای بسیاری دارد ، از جمله سرعت زیاد و سبک سازی ساختمان و تمیزی اجرا . به طور مثال یک پروژه گچ کاری با احتساب زمان خشک شدن که حدودا 25 روز زمان می برد با استفاده از سیستم کناف 3 روز زمان می برد و علاوه بر آن بسیار سریع ، کم هزینه و استاندارد می باشد .

بعد از این مراحل سرامیک کف تعویض گردید و از سرامیک های سایز بزرگ روشن براق و بدون درز استفاده گردید . سرامیک سوپر نانو و سوپر پولیش بدون درز انتخاب بسیار مناسبی جهت مراکز پزشکی می باشد .

در مرحله بعد سنگ های کامپوزیت دکوراتیو اجرا گردید . ما از سنگهای رزینی به دلیل مشکلات زیاد در آینده و مضرات سلامتی استفاده نمیکنیم . بلکه از سنگهای کامپوزیت پایه مصالح یا طبیعی استفاده می کنیم .

سپس نقاشی انجام شد . با استفاده از رنگهای بی بو و بی ضرر با زمان خشک شدن سریع و صد در صد قابل شستشو و تولید شده توسط کامپیوتر و سمپل چند هزار تایی .

بعد از آن کاغذ دیواری ، نصب پوستر های قابل شستشو انجام شد و لوازم نور پردازی نصب گردید و کلیه کلید و پریزها تعویض گردید . 


کلیه کارهای چوب و ام دی اف mdf که از ابتدای شروع پروژه در کارگاه ساخته شده بود به محل پروژه منتقل شده و نصب گردید . سپس نظافت نهایی انجام شد و پروژه تحویل گردید .

لازم به ذکر است کلیه مواد مورد استفاده قابل شستشو بوده و از نظر بازرسان تایید کننده نظام پزشکی مورد تایید می باشد .


پروژه های کلینیک و مراکز دندانپزشکی به دلیل سیستم های تاسیسات خاص یونیت بسیار حساس می باشند .

در ذیل تعدادی از تصاویر پروژه و تصاویر سه بعدی و قبل و بعد را مشاهده نمایید .

تعدادی ازپروژه ها

کلینیک دندانپزشکی قلهک دکتر انصاریان

جزییات تعداد بازدید : 893 بازدیدتعداد بازدید : 893 بازدید
کپی رایت ریمیا